Next games

Harcus Molta

GGL - Division 3

Apr 23 - 7pm

Underground Miners

SRL - Division 3

Apr 24 - 3pm

Bumpibears

GGL - Division 2

Apr 25 - 7pm

Nidaros

GGL - Division 1

Apr 25 - 8pm

Kingsman

GGL - Division 3

Apr 30 - 7pm

MAJOR 2

GGL - Division 2

May 02 - 7pm

DMG

GGL - Division 1

May 02 - 8pm

Results

-

Oslo Døves Sp.kl.

GGL - Division 3

Apr 22 - 7pm

-

Numenius

SRL - Division 3

Apr 20 - 9pm

3

-

4

Senja

GGL - Division 1

Apr 18 - 8pm

4

-

0

Illusory

GGL - Division 2

Apr 18 - 7pm

4

-

0

Razzle Dazzlers

GGL - Division 1

Apr 11 - 9pm

4

-

2

moonlight

GGL - Division 2

Apr 11 - 7pm

2

-

1

NTNUI 2

GGL - Division 3

Apr 11 - 7pm

3

-

2

Hexagon Nation Z

SRL - Division 3

Mar 28 - 9pm

0

-

3

Ascence Sapphire

SRL - Division 3

Mar 26 - 8pm

3

-

0

Formal Gaming B

SRL - Division 3

Mar 24 - 8pm

0

-

3

OTANE

SRL - Division 3

Mar 21 - 9pm

3

-

4

Playwell

GGL - Division 1

Mar 21 - 8pm

4

-

0

Oilers

GGL - Division 2

Mar 21 - 6pm

0

-

2

Solid Gaming

GGL - Division 3

Mar 19 - 7pm

2

-

3

99Fletching

SRL - Division 3

Mar 14 - 9pm

0

-

4

Fact

GGL - Division 1

Mar 14 - 8pm

0

-

4

Rotaryon 2

GGL - Division 2

Mar 14 - 7pm

0

-

3

Numenius

SRL - Division 3

Mar 12 - 9pm

2

-

0

Grenlands Unikum

GGL - Division 3

Mar 12 - 7pm

3

-

0

Underground Miners

SRL - Division 3

Mar 08 - 8pm

1

-

4

Rotaryon

GGL - Division 1

Mar 07 - 9pm

4

-

0

BetaFrost

GGL - Division 2

Mar 07 - 7pm

2

-

3

Backpass

SRL - Division 3

Mar 06 - 8pm

0

-

2

Highfire

GGL - Division 3

Mar 05 - 7pm

0

-

4

MAJOR

GGL - Division 1

Feb 15 - 9pm

0

-

4

Horizon

GGL - Division 2

Feb 14 - 7pm

2

-

1

UiA Kraken

GGL - Division 3

Feb 13 - 7pm

0

-

4

Quick

GGL - Division 1

Feb 08 - 8pm

3

-

4

5Stars

GGL - Division 2

Feb 08 - 7pm

2

-

1

4FT

GGL - Division 3

Feb 06 - 7pm

1

-

4

Illusory

Tippecupen - Division 3

Nov 12 - 6pm

0

-

4

Don Toni

Tippecupen - Division 3

Nov 12 - 5pm

4

-

0

BetaFrost

Tippecupen - Division 3

Nov 11 - 7pm

4

-

0

FjongeMenn

Tippecupen - Division 3

Nov 11 - 6pm

4

-

0

Bumpibears

Tippecupen - Division 3

Nov 11 - 5pm

4

-

2

Fact

GGL - Division 1

Nov 02 - 8pm

4

-

0

Blitzregn

GGL - Division 3

Nov 02 - 7pm

3

-

4

MAJOR

GGL - Division 1

Oct 26 - 9pm

4

-

3

Essentials

GGL - Division 3

Oct 26 - 7pm

4

-

1

Illusory 2

GGL - Division 3

Oct 25 - 7pm

4

-

0

Razzle Dazzlers

GGL - Division 1

Oct 19 - 8pm

1

-

4

Senja

GGL - Division 1

Oct 03 - 9pm

3

-

4

Legenders

GGL - Division 3

Oct 03 - 8pm

4

-

0

BetaFrost 2

GGL - Division 3

Sep 26 - 7pm

4

-

0

Gutta Boyz

GGL - Division 1

Sep 21 - 8pm

4

-

0

Substance bois

GGL - Division 3

Sep 19 - 8pm

1

-

4

AW3

GGL - Division 1

Sep 14 - 8pm

4

-

0

moonlight 2

GGL - Division 3

Sep 12 - 7pm

2

-

4

Rotaryon

GGL - Division 1

Sep 10 - 8pm

4

-

0

Quick 2

GGL - Division 3

Sep 04 - 10pm